Real estate agent:
Serhii Kirkicha
PFRN license no. 28939
+48 736 303 266
PL / UA / EN / DE / RU
AVAILABLE FROM 01.06
[ENGLISH VERSION BELOW]
PETS FRIENDLY | KLIMATYZACJA | OGRÓDEK 50 M2 | PODWÓJNE MIEJSCE POSTOJOWE | KOMÓRKA LOKATORSKA
Polecam na wynajem wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, położone na parterze apartamentowcu wysokiej klasy z roku 2015 przy ul. Ślężnej, dzielnica Krzyki. Mieszkanie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego najemcy, mając wszystkie udogodnienia. Idealnie sprawdzi się dla par lub rodzin z dziećmi. Do mieszkania przynależy podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
GŁÓWNE SZCZEGÓŁY:
Adres: ul. Ślężna 114
Powierzchnia: 85 m2
Piętro: parter
Liczba pokoi: 3
Ogródek: tak
Klimatyzacja: tak
Miejsce parkingowe: podziemne podwójne
Komórka lokatorska: tak
Ogrzewanie: miejskie
Ekspozycja okien: południe-północ
UKŁAD MIESZKANIA:
- przestronny salon połączony z aneksem kuchennym
- sypialnia małżeńska
- osobny pokój
- łazienka z wanną
- łazienka z prysznicem
- przedpokój
- ogródek 50 m2
LOKALIZACJA:
Mieszkanie usytuowane jest w południowej części Wrocławia, dzielnica Krzyki. Osiedle powstało w bezpośredniej bliskości skrzyżowania ulic Ślężnej oraz Wiśniowej - Armii Krajowej, co pozwala docierać w każdą część miasta bardzo szybko samochodem a również komunikacją miejską. Przystanek tramwajowo/autobusowy "Wiśniowa" znajduje się w 3 minutach piechotą od budynku. Do wrocławskiego rynku dostaniemy się w 15 minut, a w inną stronę w 10 minut do AOW oraz A4. CH Wroclavia znajduje się w 5 minutach jazdy autem. Osiedle bezpośrednio graniczy z dużym Parkiem Skowronim - idealnym miejscem na spacer z psem lub po prostu chwilę spokoju w ciągu dnia, co jest wyjątkową rzadkością. W okolicy również znajdziemy:
- Żabkę
- Paczkomaty InPost oraz Allegro Box
- Biedronka, LIDL
- Przychodnia weterynaryjna
- Szkoła podstawowa, BISC (British International School) oraz IPM (International Primary School)
- Przedszkole
- Lokale handlowe oraz usługowe
WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:
UWAGA: mieszkanie może być doposażone w telewizor w zakresie wynajmującego.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty wysokiej klasy:
- duża lodówka typu amerykańskiego
- piekarnik
- mikrofalówka
- płytę indukcyjną
- okap
- klimatyzację
Dodatkowo obydwie łazienki są wyposażone w ogrzewanie podłogowe, a każdy z pokoi ma rolety z elektrycznym sterowaniem.
OPŁATY:
Czynsz najmu - 4400
Czynsz administracyjny - 1170 zł
Prąd - wg. zużycia (ok. 200 zł)
Podwójne miejsce postojowe zależne - 450 zł (opcjonalne)
Komórka lokatorska - 100 zł (opcjonalne)
Obowiązuje kaucja zwrotna - 5800 zł
Rekomendacja: nieruchomość idealnie sprawdzi się jak dla dużej rodziny, tak również i dla pary. Osoby ceniące dużą własną przestrzeń, wysoki standard wykończenia oraz ciszę i spokój nie znajdą lepszej opcji w danym segmencie cenowym.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zapraszam na prezentację.
Real Estate Agent:
Serhii Kirkicha
PFRN License nr 28939
Tel: +48 736 303 266
-
[ENGLISH VERSION]
PETS FRIENDLY | AIR-CONDITIONING | GARDEN 50 M2 | DOUBLE PARKING | STORAGE UNIT
Highly recommended for rent an exceptional 3-bedroom flat with a large garden, located on the ground floor of a high-class apartment building from 2015 on Ślężna Street, Krzyki district. The flat will meet the needs of even the most demanding tenant, having all amenities. It will be perfect for couples or families with children. The flat comes with a double parking space in the underground garage and a storage room.
MAIN DETAILS:
Address: 114 Ślężna Street
Area: 85 m2
Floor: ground floor
Number of rooms: 3
Garden: yes
Air-conditioning: yes
Parking space: double
Storage cell: yes
Heating: city heating
Window exposure: south-north
FLAT LAYOUT:
- spacious living room connected with kitchenette
- master bedroom
- separate room
- bathroom with bathtub
- bathroom with shower
- hall
- garden of 50 m2
LOCATION:
The flat is located in the southern part of Wrocław, Krzyki district. The estate was built in close proximity to the intersection of Ślężna and Wiśniowa - Armii Krajowej streets, which allows you to reach any part of the city very quickly by car or public transport. The tram/bus stop ‘Wiśniowa’ is a 3-minute walk from the building. It takes 15 minutes to get to the Wrocław Market Square and 10 minutes to get to the AOW and A4 in another direction. The estate is directly adjacent to the large Skowroni Park - an ideal place for a walk with the dog or just a moment of peace during the day, which is extremely rare. In the neighbourhood you will also find:
- Żabka
- Paczkomaty InPost and Allegro Box
- Biedronka, LIDL
- Veterinary clinic
- Primary school, BISC (British International School) and IPM (International Primary School)
- Kindergarten
- Retail and service premises
FLAT FURNISHINGS:
The owner can bring the TV to the apartment if you need it.
The flat is fully furnished and equipped with high-end appliances:
- large American type fridge
- oven
- microwave
- induction hob
- hood
- air-conditioning
In addition, both bathrooms have underfloor heating and each room has roller shutters with electric control.
PAYMENTS:
Rent - 4400 PLN
Administrative rent - 1170 PLN
Doubled parking space in the underground garage - 450 PLN (optional)
Storage unit - 100 PLN (optional)
Electricity - as per consumption (approx. 200 PLN)
Refundable deposit - 5800 PLN
Recommendation: The property is ideal for a large family or a couple. People who appreciate their own space, high standard of finishing as well as peace and quiet will not find a better option in this price segment.
I will be happy to answer any questions and invite you to a presentation.
4 400,00 PLN (51,76 PLN)
Mieszkanie z ogródkiem w sercu Krzyków
Mieszkanie na wynajem,
Wrocław, Ślężna
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Wrocław Gaj, Ślężna
- Powierzchnia:85 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2015
- Piętro: 0 z 5
- Numer oferty: 499954
- Cena: 4 400,00 PLN
- Cena za m2: 51,76 PLN
Kontakt z agentem: Lamiragenieruchomości
Serhii Kirkicha
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Lamiragenieruchomości